Cennik

Każda sesja dźwiękowa, każde dostrajanie to cenna, długotrwała INWESTYCJA W SIEBIE, w swoje zdrowie i dobrostan.

MOŻLIWOŚĆ SESJI ZDALNYCH. Jeśli interesują Cię szczegóły, podaję swój numer telefonu: 604 606 705. Opiszę, na jakiej zasadzie działają.

  1. Sesja dźwiękowa diagnostyczna – 150 zł/45 min. Celem sesji jest określenie, w których częściach ciała znajdują się największe skupiska stresów i napięć oraz określenie ewentualnej dalszej pracy. Diagnozę otrzymujesz w wersji pisemnej. Celem sesji jest również zapoznanie Ciała z tą formą oddziaływania na niego.

2) Sesja dźwiękowa z Kamertonami i Gongiem: 200 zł /1h (45 minut dźwięków/rozmowa/czas na wyjście z relaksacji) 

3) Sesja dźwiękowa z Kamertonami i Gongiem: 250 zł/1,5 h (1h-1,15 min dźwięków plus czas na rozmowę i wyjście z relaksacji)

3) Sesja Dźwiękowa „Integral” z Kamertonami, Misami, Bębnem i Gongiem: 270 zł/1,5h

4) Sesja Dźwiękowa CELEBRACJA (z Kamertonami, Misami Kryształowymi, Gongami i Bębnem) polecana na specjalne okazje np. urodziny, imieniny, ślub, zaręczyny, itp. : 250 zł dla jednej osoby/400 zł dla dwóch osób. Używam specjalnej techniki, która powoduje, że dźwięk działa INDYWIDUALNIE i dotyka indywidualnych, unikalnych potrzeb każdej osoby.

Możliwość zakupu Pakietu 3 Sesji każda sesja trwa 1,5 h: cena: 650 zł (oszczędzasz 100 zł) . Sesje mogą odbyć się w ciągu jednego dnia, z przerwami półgodzinnymi na Ciszę i spacer po lesie.

5) Sesja INTENSYWNA: 2,5 h dźwięków + pół godziny CISZY na integrację efektów dostrajania i harmonizacji. Razem: 3 godziny. Inwestycja: 450 zł. Sesja ta jest m.in. sesją głęboko odstresowującą. Przy dwóch osobach cena 800 zł. Używam specjalnej techniki, która powoduje, że dźwięk zadziała INDYWIDUALNIE i dotknie indywidualnych, unikalnych potrzeb każdej osoby.

6) Sesja ACCESS BARS z Gongiem. Opis sesji znajdziesz tu: http://solfeggio.pl/zabieg-theta-release-czyli-uwalnianie-negatywnych-wzorcow-myslenia-i-funkcjonowania/#more-2046

Jeśli jesteś zainteresowany/a jedną z opcji, szczegółami i dobraniem odpowiedniego pakietu po rozmowie telefonicznej: tel. 604 606 705.

Jak często korzystać z dźwiękoterapii?

W przypadku chorób przewlekłych – raz w tygodniu przez około 3 miesiące (w zależności od choroby i stanu zaawansowania)

W przypadku stanów przemęczenia, osłabienia, stresu: 1 raz w tygodniu przez 6 tygodni

W przypadku pracy z konkretną intencją, ilość sesji ustalamy po pierwszej sesji, która daje Klientowi możliwość zorientowania się co do metody, a mnie pozwala na odczytanie potrzeb dźwiękowych ciała w danym temacie.

Jak się przygotować do dźwiękoterapii ?

Zabiegi wykonywane są na leżąco w ubraniu.

Każda sesja jest inna i każda jest niepowtarzalnym doświadczeniem. Sesje dźwiękowe to rodzaj wewnętrznej podróży; to czas, w którym aktywują się naturalne mechanizmy SAMOREGULACJI. To okazja, aby POCZUĆ siebie od środka, aby poczuć swoje ciało jako żywy, inteligentny organizm. To okazja do głębokiego odstresowania ciała, umysłu i psyche; wzmocnienia układu nerwowego i przez to wyciszenia i wzmocnienia wszystkich organów w ciele. To czas, by wreszcie USŁYSZEĆ SIEBIE; SPĘDZIĆ CZAS WE WŁASNYM TOWARZYSTWIE I POCZUĆ, JAKIE JEST to NIEPOWTARZALNE I NA WSKROŚ DOBRE DOŚWIADCZENIE. Poczuć, jak DOBRZE JEST BYĆ SOBĄ! A przy okazji tego doświadczenia, gdy organizm wchodzi w fazę docenienia siebie, odczuwania miłości do siebie, akceptacji własnej niepowtarzalności, odpada z nas wiele stresów, lęków, problemów. Po sesji stajemy do życia z nowymi perspektywami, z nowym spojrzeniem na siebie, a przez to i na innych. Wzmacniając samoakceptację i radość z bycia sobą, rzeczywistość zewnętrzna zaczyna odpowiadać nam tym samym … gdyż to, co na zewnątrz nas to lustro naszych wewnętrznych wibracji, myśli i przekonań.

Do zobaczenia w Przestrzeni Harmonizujących Dźwięków!

Wpłata na konto: 78 1140 2004 0000 3202 7870 3335 mBank Anna Motylewska Solfeggio Instytut Dźwiękoterapii i Poszerzania Świadomości

Instytut Dźwiękoterapii i Poszerzania Świadomości SOLFEGGIO