Kursy/Warsztaty

 

Aktualnie prowadzę regularnie Kursy Certyfikowane z zakresu Kamertonoterapii.

  • Kurs 2 Stopnia Kamertonoterapii– praca z Kamertonami Solfeggio oraz Kamertonami Planetarnymi. Opis wkrótce. Warunkiem udziału w tym kursie jest dobra znajomość i doświadczenie w pracy z Kamertonami Pitagorejskimi.

Po zakończeniu obu kursów i zdaniu egzaminu, możliwość uzyskania Dyplomu Kamertonoterapii. Można też korzystać z pojedynczych modułów kursów.

  • Kamertony Pitagorejskie jako narzędzie wspierające w pracy Coachów, Psychologów, Psychopterapeutów, Pedagogów, Logopedów i osób pracujących z innymi modalnościami w dziedzinie rozwoju osobistego. Szczegóły:http://solfeggio.pl/wp-admin/post.php?post=3850&action=edit
  • Praktyczny Kurs Dźwiękoterapii – poziom podstawowy. Kurs certyfikowany. Kamertony Pitagorejskie, Misy Dźwiękowe, Gongi; sesje dźwiękowe indywidualne, masaże dźwiękiem; Ceremonie Dźwięku i Koncerty Relaksacyjne
  • Praktyczny Kurs Dźwiękoterapii – poziom zaawansowany. Kurs certyfikowany. Kamertony Solfeggio. Kamertony Planetarne. Bęben i praca terapeutyczna z bębnem; wpływ dźwięków bębna na mózg; Moc własnego głosu, czyli jak używać własnego głosu do dostrajania siebie.