Kursy/Warsztaty

1) Kurs „Podstawy Pracy z Dźwiękami Kamertonów – Zestaw Pitagorejski”

2) Sobotnia Szkoła Medytacji Naturalnej/Medytacji z Dźwiękiem

Podstawową tezą tego warsztatu jest fakt, iż: a) medytacja jest naszym naturalnym zasobem. Mamy ją w sobie. Wystarczy ją w sobie odkryć. b) Medytacja to jedna z podstawowych ludzkich POTRZEB. Jest kluczowa dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W trakcie warsztatu zagram dwie sesje dźwiękowe z kamertonami, gongami i misami: „Obudź w sobie swą naturalną potrzebę i umiejętność medytacji” oraz „Pogłębiamy medytację.” Medytacja tak widziana, jako jedna z naszych kluczowych ludzkich POTRZEB i zasobów, które już w sobie mamy jest bardzo łatwa. Dostarcza nam ona paliwa do codziennego życia. Na warsztacie dowiesz się, jak medytować i nauczysz się medytacji z dźwiękami samogłosek i sylab. Zapraszam na ten pasjonujący i transformujący warsztat!!!

Każdy uczestnik otrzyma skrypt z informacjami o tym, czym jest, a czym nie jest medytacja; jak medytować; jak medytować z dźwiękami własnego głosu.

3) Warsztat  „O czakrach praktycznie”

 

PRAKTYCZNY warsztat O CZAKRACH połączony z OCZYSZCZANIEM I REGULACJĄ KAŻDEJ Z CZAKR KAMERTONAMI. 

 

2) Kurs EFT (Emotional Freedom Technique) popularnie zwanym Tapping

Prowadzę kursy i warsztaty uczące tej metody, sesje indywidualne i grupowe. Ucząc się i praktykując tę metodę ze mną, otrzymasz skrypt będący kwintesencją wszystkich materiałów dotyczących EFT dostępnych na rynku.
Zapraszam!

Więcej o metodzie EFT znajdziesz tu