Galeria

Gabinet Dźwięków Solfeggio, w którym odbywają się sesje dumnie prezentuje swoje piękne gongi i misy kryształowe. Odwiedzający podkreślają wyjątkowość tego miejsca: „tu naprawdę czuć dobre wibracje,” „tu się głęboko odpoczywa;” „tu można na chwilę zapomnieć o wszystkim i się zresetować,” „tu czas płynie inaczej;” „stąd nie chce się wychodzić,” „tu się zdrowieje,” „Mogłabym tu zostać na zawsze…” 

Przed sesją dźwiękową. W mojej pracy stawiam na maksymalne dostosowanie sesji do UNIKALNYCH, INDYWIDUALNYCH potrzeb Klienta. Jestem głęboko przekonana o niepowtarzalności i unikalności każdego z nas. Dlatego każda sesja w moim Gabinecie jest inna, gdyż każdy z nas jest inny i niepowtarzalny tak jak niepowtarzalne są nasze odciski palców. Mamy inną historię, inne doświadczenia, inne obdarowania i predyspozycje.
Misy śpiewające z kwarcu/kryształu górskiego
Misa terapeutyczna ważąca ponad 7 kg. Można do niej wejść i pobrać jej wibrację przez stopy. Jest to „Misa jednocząca to, co na dole i to, co na górze” zwana też „Misą jednoczącą Ziemię i Niebo.” Jej działanie to wprowadzenie równowagi i harmonii do wszystkich układów w ciele. Wejściu do misy towarzyszy wyciszenie, zarówno myśli jak i emocji.
Kamertony terapeutyczne. W Gabinecie Dźwięków Solfeggio wybrzmiewają kamertony terapeutyczne najwyższej jakości. Kamerton dostraja to, co rozstrojone. Ma podwójne działanie: usuwa nadmiary i uzupełnia niedobory! Jest to niebywale skuteczne narzędzie do dostrajania nas do stanu zdrowia i harmonii. I to w najprostszy i najprzyjemniejszy z możliwych sposobów. My sobie leżymy wygodnie, poddając się relaksacji, słuchamy nieprzetworzonej, naturalnej fali dźwiękowej kamertonów, pozwalając jej wykonywać w nas pracę. Na najgłębszym poziomie, czyli na poziomie komórkowym. Jak? Woda obecna w naszym organiżmie, której mamy prawie 80 procent jest znakomitym przekaźnikiem fali dźwiękowej. Doprowadza ona dźwięk wzorcowy do naszych wewnętrznych organów i ich komórek, które tylko czekają na okazję, by dostroić się do stanu zdrowia i harmonii.
A oto ja, założycielka Instytutu Dźwiękoterapii i Poszerzania Świadomości Solfeggio. Posiadam certyfikację z Muzykoterapii Dogłębno-Komórkowej. Uczyłam, się też w brytyjskiej Akademii Uzdrawiania i Terapii Dźwiękiem/ Sound Healing Academy. Bardzo dbam o najwyższą jakość swojej pracy z Klientem. Stawiam na maksymalne dostosowanie moich sesji do indywidualnych, czyli niepowtarzalnych potrzeb Klienta. Kocham tę pracę całym sercem i jestem jej bezgranicznie oddana.
Misy sercowe; kamertony anielskie oraz Kamertony Gaja – przeciwzapalne, uziemiające, mocno odprężające
Rura solfeżowa o częstotliwości 528 Hz. Jest to częstotliwość ludzkiego DNA. Dźwięk ten podnosi samoocenę, podnosi nastrój , co natychmiast odbija się pozytywnie na zdrowiu.
Sesje odbywają się też w domu klienta.
Misa jednocząca Ziemię i Niebo w innym niż poprzednio ujęciu.
W skupieniu i w najwyższym szacunku wobec Dźwięku i jego terapeutycznej mocy.
A tak prywatnie, to kocham róże. Bywa, że przed sesją proponuję posmarowanie się specjalnym olejkiem z rózy egipskiej. Pachnie niebiańsko…