blog

O kamertonach

Oferta

Instytut Dźwiękoterapii i Poszerzania Świadomości Solfeggio organizuje: Sesje kamertonowe indywidualne, Sesje kamertonowe grupowe. Mogą to być sesje ogólnie RELAKSUJĄCE/ODSTRESOWUJĄCE oraz sesje TERAPEUTYCZNE, w czasie których pracujemy za pomocą dźwięków z konkretną intencją. Intencje mogą dotyczyć zdrowia lub jakichkolwiek innych aspektów codziennego życia: praca, relacje, pieniądze, itp. Ostatecznie, wszystko jest energią; wszystko u swojej podstawy jest wibracją, czyli dźwiękiem. Czytaj dalej „Oferta”

O kamertonach

Sesja kamertonowa to znakomity pomysł na NIEZAPOMNIANY i NIEZWYCZAJNY prezent. Dla siebie. Dla bliskich

Dla NIEGO!

Jeżeli masz partnera/chłopaka/męża/narzeczonego/kolegę/Tatę, Wuja, Syna/Szefa/Wspólnika/Współpracownika, itd i: nie masz za bardzo pomysłu na prezent; jeżeli stwierdzisz, że nie ma sensu kupować kolejnej rzeczy, bo rzeczy mamy aż nadto. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że najlepiej jest podarować komuś NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE, w którym bliska Ci osoba rozluźni się i zrelaksuje na najgłębszych poziomach- wejdzie bezwysiłkowo, naturalnie w stan harmonii i poczuje się w harmonii z sobą, ZAPRASZAM do zamówienia SesjI Dźwiękowej w Prezencie.

Czytaj dalej „Sesja kamertonowa to znakomity pomysł na NIEZAPOMNIANY i NIEZWYCZAJNY prezent. Dla siebie. Dla bliskich”
O kamertonach

„Spałem/spałam czy nie spałem/spałam?” czyli o stanie Alfa/Theta

„Spała/em czy nie spała/em…? Nie, nie spała/em choć czuję się, jak bym spał(a)” – to pytanie i próba odpowiedzi na nie często ma miejsce po sesji dostrajającej w Gabinecie Dźwięków Solfeggio. Stan, w jaki wchodzimy podczas sesji pod wpływem harmonizowania ciała i psychiki oraz aury za pomocą naturalnej nieprzetworzonej fali dźwiękowej to stan pogłębionej relaksacji. Obniża się wówczas częstotliwość naszych fal mózgowych do stanu Alfa i Theta.

Czytaj dalej „„Spałem/spałam czy nie spałem/spałam?” czyli o stanie Alfa/Theta”
Koncerty Kamertonowe, medytacja, Moc dźwięku, O kamertonach, Rozwój osobisty, Samoregulacja, Sesje kamertonowe

W czasie sesji dźwiękowych często widzimy kolory … a czy wiesz dlaczego?

Niejedna osoba, która korzystała z prowadzonych przeze mnie sesji dźwiękowych mówiła, że WIDZI KOLORY. Widzi? Przecież nie machałam jej kolorową chustą przed oczami i nie pokazywałam kolorów… 🙂 Przecież miała zamknięte oczy … A jednak WIDZIAŁA …

Czytaj dalej „W czasie sesji dźwiękowych często widzimy kolory … a czy wiesz dlaczego?”
Moc dźwięku, O kamertonach, Samoregulacja, Sesje kamertonowe, Solfeggio

Co oznaczają ruchy gałek ocznych, które mogą wystąpić w czasie sesji dźwiękowej?

„W pewnym momencie w trakcie sesji czułam szybki ruch gałek ocznych. Trwało to dobrą chwilę,” powiedziała Klientka po sesji.

Bardzo ucieszyłam się, usłyszawszy tę informację.

Czytaj dalej „Co oznaczają ruchy gałek ocznych, które mogą wystąpić w czasie sesji dźwiękowej?”
Co to jest i jak działa kamerton?, medytacja, Moc dźwięku, O kamertonach, Samoregulacja, Sesje kamertonowe, Solfeggio

Najnowsze opinie Klientów

  1. Problem: chroniczne zmęczenie (utrzymujące się od kilku lat) rozwiązane po kilku sesjach dźwiękowych dedykowanych temu problemowi. Pytam po ok. 9 tygodniach od ostatniej sesji, czy efekty są trwałe i słyszę coś, co pojawia się dość często: „to jest tak jakby coś zablokowało problem od środka. Są momenty, że próbuje on wrócić i od środka zostaje zablokowany.” To COŚ to pobudzenie SAMOREGULACJI za pomocą odpowiednio dobranych dźwięków. Cieszy mnie to ogromnie.1)

Czytaj dalej „Najnowsze opinie Klientów”

Moc dźwięku, O kamertonach, Sesje kamertonowe

Dźwiękoterapia jest metodą HOLISTYCZNĄ i m.in. dlatego może być zaskakująco skuteczna!

Dźwiękoterapia może okazać się niebywale skuteczną, wręcz ZASKAKUJĄCO skuteczną metodą w leczeniu wielu schorzeń i chorób, zarówno ciała jak i psyche. Działa ona na najgłębszych poziomach, bo na poziomie komórkowym. Ponadto jest to terapia CAŁKOWICIE HOLISTYCZNA. I w tym aspekcie jest ona bardzo bardzo WARTOŚCIOWA! Po prostu pieczemy bardzo wiele pieczeni na jednym ogniu. Zamiast odprogramowywać negatywne wzorce myślenia i czucia pojedynczo, „one by one,” w porywach „two by two,” co zajmuje mnóstwo czasu i energii, dźwiękoterapia działa całościowo, czyli holistycznie, oszczędzając nam wiele cennego czasu i wysiłku. Do tego nośnikiem zmian jest stan RELAKASACJI, odpuszczenia napięć. Stan ten sam w sobie jest bardzo dobry dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Czytaj dalej „Dźwiękoterapia jest metodą HOLISTYCZNĄ i m.in. dlatego może być zaskakująco skuteczna!”
Moc dźwięku, O kamertonach

Zabieg BLACK PEARL SANCTUARY

Zabieg BLACK PEARL SANCTUARY, czyli Sanktuarium Czarnej Perły.

W medycynie Chińskiej podwzgórze określane jest mianem Czarnej Perły. Podwzgórze to główny ośrodek zawiadujący naszego organizmu.

Zabieg BLACK PEARL SANCTUARY polega na:

a) wejściu w stan pogłębionej relaksacji

b) uciskaniu określonych punktów na głowie.

Technika ta działa wyciszająco i uspokajająco na wszystkie układy w ciele. Oczyszcza i dożywia krew. Działa harmonizująco na podwzgórze zwane w Medycynie Chińskiej „Czarną Perłą.” Zabieg wyprowadza napięcia, lęki i niepokoje z ciała. Oczyszcza. Dożywia. Harmonizuje, działając holistycznie na wszystkie ciała: fizyczne, emocjonalne, myślowe.

Czytaj dalej „Zabieg BLACK PEARL SANCTUARY”
Moc dźwięku, O kamertonach, Sesje kamertonowe

Sesje dźwiękowe dla ulżenia BEZSENNOŚCI

Bezsenność to lawinowo rosnący problem, na który nie bardzo można kupić skuteczne lekarstwo … Dotyka ona też dzieci i młodzież. Problemy ze snem są efektem stresu, który zakotwicza się w naszych komórkach, nadmiaru bodźców, informacji, obowiązków i oczekiwań oraz ciągłymi podprogowymi komunikatami w postaci np. reklam.

Czytaj dalej „Sesje dźwiękowe dla ulżenia BEZSENNOŚCI”