O kamertonach

Sesje kamertonowe grupowe

Instytut Solfeggio zaprasza na sesje kamertonowe grupowe

Możesz umówić się z grupą bliskich Ci osób i umówić się ze mną na kamertonową sesję grupową. Przed sesją możemy ustalić, w jakich obszarach chcielibyśmy dostrojenia. Dźwięk jest inteligentny i wibracje kamertonów dostroją się do potrzeb każdego, pracując w nas indywidualnie. Nie musimy określać konkretnie, w jakich obszarach potrzebujemy dostrojenia. Z racji tego, że dźwięk jest inteligentny, kamertony dostroją się idealnie do Waszych najpilniejszych potrzeb.

Kamertony – sesje rodzinne

Możesz skorzystać z sesji dla rodziny, w czasie której ja gram na kamertonach, misach i innych instrumentach, a Wy, wraz z dziećmi słuchacie i poddajecie się dobroczynnemu działaniu dźwięków. Możliwość zorganizowania sesji w Twoim domu lub w moim Gabinecie Solfeggio.

Korzyści płynące z sesji – ogólne wyciszenie, uspokojenie, zadowolenie, radość, lżejsze podejście do ewentualnych konfliktów, większe poczucie humoru, większe zadowolenie z siebie i przez to z relacji z resztą rodziny; łatwiej przychodzi rozwiązywanie ewentualnych konfliktów; lepsza koncentracja uwagi w pracy i w szkole/przedszkolu; zdrowy sen; synchronizacja półkul mózgowych, zwiększenie kreatywności; lepsze trawienie, wzmocnienie systemu immunologicznego.

Kamertony – sesja DOSTROJENIE dla par.

Nawet jak jest dobrze, to zawsze może być lepiej. Może i Twoja relacja potrzebuje dostrojenia czy dożywienia? Dźwięki odpowiednio dobrane przyjdą Ci w tym z pomocą.

Sesje kamertonowe dla dzieci

Dzieci podlegają wielu presjom środowiskowym i potrzebują regularnego OCZYSZCZANIA Z NAPIĘĆ, STRESU I LĘKÓW. DZIECI ŚWIETNIE REAGUJĄ NA DŹWIĘKI. Zapraszam DZIECI na regularne KĄPIELE DŹWIĘKOWE oraz ODSTRESOWUJĄCE MASAŻE DŹWIĘKIEM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *