Sesje kamertonowe indywidualne

kamertony narządów ludzkich

Zapraszam na sesje kamertonowe relaksacyjne i sesje leczniczo-terapeutyczne. WSZYSTKIE SESJE I ZABIEGI SĄ SPERSONALIZOWANE, DOSTOSOWANE DO UNIKALNYCH POTRZEB MOICH KLIENTÓW! SĄ TO ZABIEGI SZYTE NA MIARĘ! Stąd ich skuteczność (więcej w http://solfeggio.pl/opinie/)

Sesje indywidualne to sesje z intencją, czyli sesje nakierowane na rozwiązanie konkretnego problemu lub sesje ogólne, bez konkretnej intencji. W czasie takiej sesji nie nastawiamy się na rozwiązanie konkretnego problemu, tylko na ogólne dostrojenie do stanu harmonii we wszystkich sferach naszego życia.

Zapraszam też na sesje i zabiegi dźwiękiem tematyczne:

 1. Sesja AntyStres Wyprowadzenie stresów i napięć na poziomie komórkowym
 2. Sesja „Wejdź w Swą Własną Przestrzeń Ciszy.” Terapia Wewnętrzną Ciszą
 3. Sesja OdNowa, dla osób z syndromem znudzenia i wypalenia.
 4. Sesje Dostrajania Czakr i strojenia Przepływów między czakrami
 5. Dostrój swoje libido. Sesje poświęcone tematowi libido. Nasze libido najczęściej jest pod wpływem stresu i przez to albo stłumione albo nadmiernie pobudzone. Sesje te pomagają nam uzyskać równowagę w tym ważnym temacie. Jeżeli czujesz się zablokowan-y/a w tym temacie, zapraszam na odblokowywanie sfery seksualnej dźwiękiem.
 6. „Nie mogę spać…” Zabiegi dźwiękiem dla osób z problemem bezsenności. Bezsenność to lawinowo rosnący problem, na który nie bardzo można kupić skuteczne lekarstwo … Dotyka on też dzieci i młodzież. Zabiegi te przywracają równowagę pomiędzy systemem nerwowym współczulnym i przywspółczulnym. Za pomocą odpowiednio dobranych sekwencji dźwięków można równoważyć ciało, umysł i emocje i przywracać umiejętność samoregeneracji poprzez sen.
 7. Zabieg Theta Release, czyli uwalnianie negatywnych wzorców myślenia i funkcjonowania. Za pomocą specjalnych technik dźwiękowych wchodzisz w stan pogłębionej relaksacji. Jest to stan, w którym ciało staje się podatne na zmianę wzorców i matryc energetycznych.
 8. Zabieg BLACK PEARL SANCTUARY, czyli Sanktuarium Czarnej Perły. Technika ta działa wyciszająco i uspokajająco na wszystkie układy w ciele. Oczyszcza i dożywia krew. Działa harmonizująco na podwzgórze zwane w Medycynie Chińskiej „Czarną Perłą.” Zabieg wyprowadza napięcia, lęki i niepokoje z ciała.

Sesje dźwiękowe mogą dotyczyć wszystkich sfer:

 • sfery fizycznej, czyli zdrowia – jeżeli zmagasz się z chorobą, alergią lub jakimkolwiek innym problemem związanym ze zdrowiem fizycznym, kamertony i inne instrumenty pomogą Ci dostroić się do stanu zdrowia. Terapia dźwiękiem ukierunkowana jest na odnalezienie faktycznej przyczyny Twojej choroby, która najczęściej tkwi w naszej podświadomości; dokładniej mówiąc, w emocjach lub jakimś niekorzystnym wzorcu myślowym. Terapia kamertonami jest uzupełnieniem konwencjonalnego leczenia
 • sfery emocjonalnej, psychicznej. Tu również kamertony są nieocenione. Słuchając nieprzetworzonej fali dźwiękowej, którą dobiorę dokładnie do Twoich potrzeb, z łatwością wejdziesz w kontakt z sam-ą/ym sobą i ze swoimi emocjami, które pod wpływem fali dźwiękowej dostroją się do stanu zdrowia i harmonii. Jeżeli nie wiesz, jak poradzić sobie ze smutkiem, melancholią, złością, strachem, niepokojem; zmagasz się z depresją, czy jakimkolwiek innym stanem, terapia kamertonowa jest w takich przypadkach zaskakująco skuteczna.
 • sfery rozwoju osobistego – kamertony dają kwantowy skok jeśli chodzi o rozwój osobisty. Kamerton o wibracji OM znakomicie wprowadza w stan medytacji, w stan kontaktu z samym sobą, z własnymi emocjami. Ta i inne wibracje, m.in. wibracje zestawu Solfeggio, wibracja kamertonu Złoto, kamertonu DNA oraz zestawu kamertonów do biorezonansu prowadzą nas do tego cichego, pełnego spokoju miejsca w środku nas samych, w którym nie musimy już pełnić jakichkolwiek ról społecznych, rodzinnych, tylko możemy głęboko odpocząć i poczuć esencję siebie. W tym stanie doświadczamy całkowitego spokoju, pokoju, równowagi, całkowitego poczucia bezpieczeństwa. Jest to stan, w którym nasz organizm aktywuje mechanizmy samoregulacji i samouzdrawiania.
 • sfery relacji – jeżeli masz jakikolwiek problem z jakąkolwiek relacją, w pracy czy w domu; jeśli masz żal, nerwy czy nieprzebaczenie w sercu do kogoś, to jest to rodzaj dysharmonii, która obniża jakość Twojego życia, zakłócając naturalny przepływ energii potrzebny nam do tego, byśmy dobrze czuli się z sobą i z innymi. Jeśli coś zgrzyta w jakiejś relacji/relacjach, jest to sygnał dla nas, że gdzieś mamy energetyczny zator i że dobrze byłoby go usunąć dla zwiększenia przepływu dobrej dla nas energii. Kamertony zajmują się tego typu sprawami bardzo skutecznie i z miłością. Być może nie możesz znaleźć sobie partnera/partnerki i nie wiesz dlaczego. Zwykle jest ku temu jakiś powód tkwiący w podświadomym umyśle. Przy pomocy kamertonów, odkryjesz go i zmienisz/przetransformujesz, torując drogę MIŁOŚCI w Twoim życiu. Każdy z nas na nią zasługuje. Jeżeli chciała(a)byś partnera/partnerkę, a jakoś Ci się w tej dziedzinie nie układa, przyjdź na sesję kamertonową. Przyjrzysz się problemowi, będąc w stanie głębokiej relaksacji, akceptacji dla siebie; w stanie, gdy opadną z Ciebie mechanizmy obronne, które większość z nas ma i przy dźwięku kamertonów dostroisz się do stanu harmonii w tej sferze. Jeżeli chcesz poprawić jakość relacji i komunikacji z partnerem/partnerką lub swoim dzieckiem, zapraszam na skorzystanie z mocy wibracji kamertonów.
 • sfery seksualnej – reguluje libido, pomaga w problemach seksualnych.
 • jedzenie/odchudzanie/zaburzenia łaknienia i wszystkie problemy w obrębie tej sfery– odpowiednio dobrane przeze mnie dźwięki pozwolą Ci dojrzeć przyczyny problemu i dostroją Cię do stanu harmonii
 • pieniądze – „mieć czy być?”A może: „mieć i być.” Kamertony dostroją Cię do „mieć i być.” Poprzez wejście w stan głębokiej relaksacji, dostroisz się do stanu harmonii w tym tak ważnym dla nas i opacznie rozumianym temacie, wokół którego narosło tyle niepotrzebnych mitów i teorii.
 • poszukiwanie swojego kierunku życiowego – jeżeli nie jesteś pewny, czy to, co robisz lub czym się zajmujesz, czy studiujesz jest zgodne z Tobą lub masz wątpliwości jakiegokolwiek innego rodzaju, pomogę Ci dostroić się do tego, co zgodne jest z Twoją tożsamością.
 • sesja relaksacyjna – pomoże Ci głęboko się zrelaksować. W czasie głębokiej relaksacji ustępują napięcia w ciele, uwalniane są niekorzystne wzorce myślenia, wprawiamy w ruch naturalne mechanizmy samoregulacji. Głęboka relaksacja znacząco poprawia jakość naszego zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pomaga w rozwoju duchowym. Sesje relaksacyjne to sesje indywidualne lub grupowe, w moim Gabinecie Solfeggio lub u Ciebie.
 • oczyszczanie i regulacja czakr kamertonami. Nie bójmy się słowa „czakry.” To słowo z sanskrytu. Czakry w medycynie wschodniej to gruczoły dokrewne w medycynie zachodniej. Z tą różnicą, że czakry rozumiane są w sposób holistyczny, całościowy. Czakry to centra energii, w których znajdują się określone narządy. Każda czakra wibruje z określoną częstotliwością, czyli związana jest z określonym dźwiękiem. Tak jak każdy narząd ludzki, który również wibruje, czyli związany jest z określonym dźwiękiem. Fala dźwiękowa kamertonów oczyści i wyreguluje Twoje czakry, usuwając obciążające Cię blokady w przepływie energii wskutek czego podniesie się Twoja witalność, zadowolenie z życia, kreatywność. Zwiększysz przepływ energii pomiędzy czakrami. Zabiegi te wprawiają w ruch mechanizmy samoregulacji czakr. Na każdym spotkaniu oczyszczam i reguluję wszystkie czakry, po czym skupiam uwagę na pojedynczej czakrze, dostrajając ją do stanu harmonii.

 • uzależnienia

 • jakikolwiek inny problem, z jakim się borykasz