O kamertonach

Sesja dźwiękowa – OdNowa

To nie żarty i nie żadna przenośnia! Poczucie znudzenia w życiu, gdy wszystko nam się już przejadło, opatrzyło prowadzi do konkretnych schorzeń i problemów zdrowotnych. Poczucie znudzenia życiem, braku pasji i radości oraz entuzjazmu wobec tego, czym się na co dzień zajmujemy prowadzi m.in. do chorób serca i chorób krążenia. Jest to rodzaj stresu. O stresie oficjalnie mówi się, że jest „czarną dżumą” współczesnych czasów.

Sesja OdNowa jest dla nas idealna, gdy czujemy się znudzeni, wypaleni, zmęczeni. Mamy wrażenie, że nasze życie stało się monotonne, straciło barwę, że jest w nim ciągle tak samo. Opatrzyły nam się nawet bliskie nam osoby. Chcielibyśmy popatrzeć na swe codzienne sprawy nowo. Potrzebujemy świeżej, nowej perspektywy. Jednocześnie czujemy, że to nie jest czas na jakieś radykalne zmiany czy kroki w naszym życiu.

Mam sposób na taka sytuację : sesja kamertonowa „OdNowa” działa na nas regenerująco i ożywczo.Czujemy się po niej, jakbyśmy wrócili z super wycieczki – wypoczęci, dotlenieni, naładowani nową siłą, bogatsi o nowe doświadczenia. Regeneracja, która ma miejsce sięga głeboko, bo do poziomu komórkowego. Udowodniono, że dźwięk działa na poziomie komórkowym! Zapraszam na sesję kamertonową OdNowa, w całości dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, Twojej unikalnej energetyki i osobowości.

W czasie sesji dostrajam m.in. Twoje narządy wewnętrzne, ze szczególną uwagą dostrajając krew. Aktywuję kamerton DNA; jeżeli zachodzi taka potrzeba, oczyszczam czakry i Twoje biopole. Dobieram też odpowiednie kamertony dostrajające Twoje emocje i myśli. Aż poczujesz się odnowiony/a.

Dodatkowe korzyści płynące z sesji to:

 • synchronizacja półkul mózgowych, dzięki której usprawniamy pracę mózgu, łatwiej podejmujemy decyzje. Podejmujemy je w oparciu o współpracę prawej półkuli, tej od wyobraźni i emocji oraz lewej półkuli, odpowiadającej za logikę, język, twarde fakty. Aby podejmować decyzje dla nas najkorzystniejsze, potrzebujemy spójnej pracy obu półkul mózgowych. Synchronizacja półkul mózgowych to lepsze decyzje, a lepsze decyzje to lepsze życie!
 • odzyskanie stanu równowagi, harmonii, relaksu
 • w tym stanie aktywują się nasze naturalne mechanizmy samouzdrawiania i samoregulacji
 • odpuszczają napięcia i negatywne emocje, które obciążają nasze ciała do poziomu komórkowego włącznie
 • porządkują i wyciszają się myśli
 • poprawia się koncentracja uwagi
 • wzrasta kreatywność, pewność siebie, cierpliwość
 • wzmacnia się poczucie własnej wartości
 • wzmacnia się odporność organizmu
 • uspokaja się i regeneruje nasz układ nerwowy
 • organy wewnętrzne zaczynają lepiej pracować
 • podwyższa się poziom energii życiowej i radość w każdej komórce ciała
 • pojawia się jasność w myśleniu i określaniu swoich celów życiowych
 • wszystkie powyższe procesy poprawiają i pogłębiają relacje z bliskimi nam osobami

Inwestycja

Sesja pojedyncza 1,5 h: 200 zł

Pakiet 3 sesji: 550 zł (oszczędzasz 50 zł). Sesje 1,5 h. Do wykorzystania w ciągu 10 dni

Pakiet 5 sesji: 900 zł (oszczędzasz 100 zł). Sesje 1,5 h. Do wykorzystania w ciągu 14 dni

 

2 myśli w temacie “Sesja dźwiękowa – OdNowa”

 1. Chciałabym umówić się na sesję indywidualną, jednak na co dzień mieszkam w Warszawie. Czy bywa Pani w Warszawie?
  Pozdrawiam serdecznie,
  Paulina Czarkowska

  1. Witam,
   Tak. Bywam w Warszawie. Zapraszam do kontaktu pod numerem: 604 606 705. Jeśli skontaktuje się Pani ze mną (ja nie mam numeru do Pani), umówimy się na sesję. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *