Aktualności

1) 6-dniowa Szkoła Dźwiękoterapii Głębokiej

8-13 listopada 2022

Miejsce: The Zen House – Dom Ciszy i Dźwięku. Jordanów. Powiat suski

Szczegóły: http://solfeggio.pl/6-dniowa-szkola-dzwiekoterapii-glebokiej-solfeggio/

2) Praktyczny Kurs Dźwiękoterapii – Kamertony Skali Pitagorejskiej, Misy Tybetańskie, Gongi

21-23 października 2022

Miejsce: The Zen House – Dom Ciszy i Dźwięku; Jordanów, powiat suski

Zapraszam na kolejną edycję unikalnego kursu, w czasie którego dowiesz się jak działają oraz nauczysz się stosować Kamertony, Misy Terapeutyczne oraz Gongi. Będziemy doświadczać działania dźwięków oraz dużo ćwiczyć. Nie zabraknie praktycznej i bardzo ciekawej wiedzy na temat działania fali dźwiękowej i podstaw fizyki dźwięku. W czasie kursu odbędzie się sporo aktywacji energetycznych potrzebnych do udanej pracy z dźwiękiem. Kurs zakończony Certyfikatem. Szczegółowy opis kursu znajdziesz tu: http://solfeggio.pl/praktyczny-kurs-dzwiekoterapii…/
Inwestycja: 2300 zł
21 października: godz. 18.00 – 21.00
22 października: godz. 10.00 – 19.00
23 października: godz. 10.00 – 19.00
Miejsce: The Zen House, Jordanów, powiat suski
Możliwość noclegu na miejscu. Nocleg z wyżywieniem w cenie 100 zł.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 604 606 705

Oto opinia Justyny: „Droga Aniu,
Dziękuję za 2 dni pełne fascynującej wiedzy i jeszcze bardziej fascynującej praktyki dźwiękoterapii mis tybetańskich. Nauczylaś mnie nie tylko technik relaksacyjnych oraz terapeutycznych, ale także podstawowych zasad działania dźwięku na ciało, umysl, serce i wszystko to, co trudne do nazwania, ale możliwe do poczucia. Bardzo podobało mi się twoje podejście łączące spirytualność i naukę;
świadome, podświadome i nieświadome- jedno nie wykluczające drugiego, ale współistniejące w harmonii.
Podczas warsztatów miałam okazję doświadczyć kąpieli w dźwiękach a także praktykować sesje dźwiękoterapii na samej mistrzyni 🙂
Dziękuje także za wiele praktycznych rad związanych z wyborem zakupu mis- dziś właśnie doszły misy C, D i F, które u Ciebie testowałam.

Mimo, iż na początku czułam się trochę onieśmielona poerspektywą indywoidualnego kursu, szybko poczułam się swobodnie i ‘bezpiecznie’ (mam na myśli bezpieczeństwo emocjonalne). A po 2 dniach w twoim domu z widokiem na góry, pełnym niesamowitych instrumentów i dobrej energii, czułam się zharmonizowana i pełna entuzjazmu do dalszego odkrywania mocy dźwiękoterapii mis.

Jesli miałam wybrać najważniejszą rzecz, jaką pozwoliłaś mi zrozumieć podczas kursu to chyba to, że poza techniką i wiedzą, warto zaufać intuicji, pozwolić jej grać na misach oraz otworzyć głowę i serce na piękna drogę w nieznane z dźwiękiem.

Jesli będziesz w przyszłosści w Japonii, mam nadzieję, że mnie odwiedzisz a w międzyczasie wiele serdeczności ślę w kierunku Jordanowa🙂P.S. Zapomniałam jeszcze podziekować za pożyczenie super ciepłych skarpetek 😉” Justyna

3) SPOTKANIE Z DUCHEM GONGU – CERTYFIKOWANE SZKOLENIE/ODOSOBNIENIE

JAK GRAĆ, A JAK NIE GRAĆ NA GONGU

23-25 WRZEŚNIA 2022

Miejsce: The Zen House, Jordanów, powiat suski

Inwestycja: 1490 zł

Zakwaterowanie: 120 zł (lub na własną rękę)

Zapraszam na unikalne, certyfikowane SZKOLENIE-ODOSOBNIENIE wraz z POSTEM ZDROWOTNYM (soki warzywne i smoothie) o tym, jak grać a jak nie grać na gongu. Szkolenie ma za zadanie zapoznać nas z Energią Gongów, z Polami Świadomości, które współpracują z Gongiem. Będziemy DOŚWIADCZAĆ wibracji gongu; zawiążemy osobistą relację z tym starożytnym instrumentem. Poznamy techniki grania na gongu i przećwiczymy je. Każdy uczestnik przeprowadzi sesję indywidualną z gongiem oraz Koncert relaksacyjny/Ceremonię z Gongiem. Będzie też praktyczna wiedza na temat tego, jakie gongi mamy na rynku i gdzie kupić dobrej jakości gong, w dobrej cenie.
JEST TO SZKOLENIE-ODOSOBNIENIE. Oznacza to, że na jego czas będziemy głównie słuchać gongów i jak najmniej mówić. Chodzi o to, aby usłyszeć gong i usłyszeć siebie, w Ciszy, swoją reakcję na ten potężny instrument.
Będzie też mowa o tym, dlaczego niektóre osoby nie lubią gongu; skąd się to bierze; jak grać, a jak nie grać na gongu. Jak grać skutecznie. skąd mam wiedzieć, że zagrałam/zagrałem skutecznie.
Jest to szkolenie CERTYFIKOWANE, dla jedynie TRZECH UCZESTNIKÓW.
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A, proszę o kontakt pod numerem: 604 606 705.

Kursy organizuję regularnie. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, możesz zadzwonić pod numer: 604 606 705 lub/i śledzić Wydarzenia na moim profilu na Facebook-u. Zapraszam!

Do zobaczenia!