Jak pracuję

Pracuję z kamertonami, prowadząc sesje indywidualne, grupowe, koncerty i medytacje kamertonowe. Robię też Odczyty z Kroniki Akaszy. Odczyt taki polega na wejściu w Pole Akaszy, a w nim w Twoją Kronikę. Ty zadajesz nurtujące Cię pytania, a ja odczytuję odpowiedzi. Naukowcy udowodnili, że Pole Akaszy rozpoznaje nasze myśli i emocje. Tak naprawdę w Polu Akaszy znajduje się klucz do zrozumienia samego siebie i po ten klucz właśnie sięgam razem z Tobą, robiąc dla Ciebie Odczyt z Kroniki. Pole Akaszy jest interaktywne i chce wejść z Tobą w pełnowartościowy dialog.

Więcej o kamertonach przeczytasz w zakładkach: O kamertonach , Co to jest i jak działa kamerton, Kroniki Akaszy, Czym są Kroniki Akaszy, Jakie korzyści da mi Odczyt z Kroniki Akaszy

 1. KAMERTONY – sesje indywidualne

Prowadzę sesje indywidualne, sesje grupowe, koncerty oraz medytacje kamertonowe.

Sesje indywidualne to sesje z intencją, czyli sesje nakierowane na konkretny problem, z którym się zmagasz i który chciał(a)byś rozwiązać lub sesje ogólne, bez konkretnej intencji. W czasie takiej sesji nie nastawiamy się na rozwiązanie konkretnego problemu, tylko na ogólne dostrojenie do stanu harmonii we wszystkich sferach naszego życia.

Sesja z intencją może dotyczyć następujących sfer:

 • sfery fizycznej, czyli zdrowia – jeżeli zmagasz się z chorobą, alergią lub jakimkowiek innym problemem związanym ze zdrowiem fizycznym, kamertony pomogą Ci dostroić się do stanu zdrowia. Terapia kamertonami ukierunkowana jest na odnalezienie faktycznej przyczyny Twojej choroby, która najczęściej tkwi w naszej podświadomości; dokładniej mówiąc, w emocjach lub jakimś niekorzystnym wzorcu myślowym. Terapia kamertonami jest uzupełnieniem konwencjonalnego leczenia. 
 • sfery emocjonalnej, psychicznej. Tu również kamertony są nieocenione. Słuchając nieprzetworzonej fali dźwiękowej, którą dobiorę dokładnie do Twoich potrzeb, z łatwością wejdziesz w kontakt z sam-ą/ym sobą i ze swoimi emocjami, które pod wpływem fali dźwiękowej dostroją się do stanu zdrowia i harmonii. Jeżeli nie wiesz, jak poradzić sobie ze smutkiem, melancholią, złością, strachem, niepokojem; zmagasz się z depresją, czy jakimkolwiek innym stanem, terapia kamertonowa jest w takich przypadkach zaskakująco skuteczna. 
 • sfery duchowej – kamertony dają kwantowy skok jeśli chodzi o rozwój duchowy. Kamerton o wibracji OM znakomicie wprowadza w stan medytacji, w stan kontakt z samym sobą, z własnymi emocjami, własnym sercem czy duszą. Ta i inne wibracje, m.in. wibracje zestawu Solfeggio, wibracja kamertonu Złoto, kamertonu DNA oraz zestawu kamertonów do biorezonansu prowadzą nas do tego cichego, pełnego spokoju miejsca w środku nas samych, w którym nie musimy już pełnić jakichkolwiek ról społecznych, rodzinnych, tylko jesteśmy w nim duchową esencją siebie. W tym stanie doświadczamy całkowitego spokoju, pokoju, równowagi, całkowitego poczucia bezpieczeństwa. Zbliżamy się do stanu, który jogini nazywają OŚWIECENIEM.
 • sfery relacji – jeżeli masz jakikolwiek problem z jakąkolwiek relacją, w pracy czy w domu; jeśli masz żal, nerwy czy nieprzebaczenie w sercu do kogoś, to jest to rodzaj dysharmonii, która obniża jakość Twojego życia, zakłócając naturalny przepływ energii potrzebny nam do tego, byśmy dobrze czuli się z sobą i z innymi. Jeśli coś zgrzyta w jakiejś relacji/relacjach, jest to sygnał dla nas, że gdzieś mamy energetyczny zator i że dobrze byłoby go usunąć dla zwiększenia przepływu dobrej dla nas energii. Kamertony zajmują się tego typu sprawami bardzo skutecznie i z miłością. Być może nie możesz znaleźć sobie partnera/partnerki i nie wiesz dlaczego. Zwykle jest ku temu jakiś powód tkwiący w podświadomym umyśle. Przy pomocy kamertonów, odkryjesz go i zmienisz/przetransformujesz, torując drogę MIŁOŚCI w Twoim życiu. Każdy z nas na nią zasługuje. Jeżeli chciała(a)byś partnera/partnerkę, a jakoś Ci się w tej dziedzinie nie układa, przyjdź na sesję kamertonową. Przyjrzysz się problemowi, będąc w stanie głębokiej relaksacji, akceptacji dla siebie; w stanie, gdy opadną z Ciebie mechanizmy obronne, które większość z nas ma i przy dźwięku kamertonów dostroisz się do stanu harmonii w tej sferze. Jeżeli chcesz poprawić jakość relacji i komunikacji z partnerem/partnerką lub swoim dzieckiem, zapraszam na skorzystanie z mocy wibracji kamertonów.
 • sfery seksualnej – reguluje libido, pomaga w problemach seksualnych.
 • jedzenie/odchudzanie/zaburzenia łaknienia i wszystkie problemy w obrębie tej sfery – odpowiednio dobrane przeze mnie dźwięki pozwolą Ci dojrzeć przyczyny problemu i dostroją Cię do stanu harmonii
 • pieniądze – „mieć czy być?”A może: „mieć i być.” Kamertony dostroją Cię do „mieć i być.” Poprzez wejście w stan głębokiej relaksacji, dostroisz się do stanu harmonii w tym tak ważnym dla nas i opacznie rozumianym temacie, wokół którego narosło tyle niepotrzebnych mitów i teorii.
 • poszukiwanie swojego kierunku życiowego – jeżeli nie jesteś pewny, czy to, co robisz lub czym się zajmujesz, czy studiujesz jest zgodne z Tobą lub masz wątpliwości jakiegokolwiek innego rodzaju, pomogę Ci dostroić się do tego, co zgodne jest z Twoją tożsamością.
 • sesja relaksacyjna – pomoże Ci głęboko się zrelaksować. W czasie głębokiej relaksacji ustępują napięcia w ciele, uwalniane są niekorzystne wzorce myślenia, wprawiamy w ruch naturalne mechanizmy samoregulacji. Głęboka relaksacja znacząco poprawia jakość naszego zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pomaga w rozwoju duchowym. Sesje relaksacyjne to sesje indywidualne lub grupowe, w moim gabinecie lub u Ciebie.
 • oczyszczanie i regulacja czakr – Każda czakra wibruje z określoną częstotliwością, czyli związana jest z określonym dźwiękiem. Fala dźwiękowa kamertonów oczyści i wyreguluje Twoje czakry, usuwając obciążające Cię blokady w przepływie energii wskutek czego podniesie się Twoja witalność, zadowolenie z życia, kreatywność. Zwiększysz przepływ energii pomiędzy czakrami. Zabiegi te wprawiają w ruch mechanizmy samoregulacji czakr. Na każdym spotkaniu oczyszczam i reguluję wszystkie czakry, po czym skupiam uwagę na pojedynczej czakrze, dostrajając ją do stanu harmonii.
 • jakikolwiek inny problem, z jakim się borykasz

2. Kamertony – sesje grupowe

Możesz umówić się z grupą bliskich Ci osób i umówić się ze mną na kamertonową sesję grupową. Przed sesją możemy ustalić, w jakich obszarach chcielibyśmy dostrojenia. Dźwięk jest inteligentny i wibracje kamertonów dostroją się do potrzeb każdego, pracując w nas indywidualnie. Nie musimy określać konkretnie, w jakich obszarach potrzebujemy dostrojenia. Z racji tego, że dźwięk jest inteligentny, kamertony dostroją się idealnie do Waszych najpilniejszych potrzeb.

3. Kamertony – sesje rodzinne

Możesz skorzystać z sesji dla rodziny, w czasie której ja gram na kamertonach, misach i innych instrumentach, a Wy, wraz z dziećmi słuchacie i poddajecie się dobroczynnemu działaniu dźwięków. Możliwość zorganizowania sesji w Twoim domu lub w moim gabinecie.

4. Koncerty kamertonowe

Gram na kamertonach i na kilku innych instrumentach. Moje koncerty mają na celu: głęboką relaksację, wejście w kontakt z sam-ą/ym/, odpoczynek dla Ciała i Umysłu. Efektem tego stanu jest poprawa stanu zdrowia, większa elastyczność mięśni, zwiększona neuroplastyczność mózgu, poczucie równowagi, dostrojenie do stanu bycia szczęśliwą osobą, większa świadomość siebie i tego, kim jestem, zwiększenie kreatywności, poprawa relacji z sam-ą/ym sobą i z innymi ludźmi. Organizuję koncerty kamertonowe w swoim gabinecie oraz w innych miejscach.

Organizuje też koncerty tematyczne.

5. Koncert kamertonowy w prezencie – jeżeli chcesz komuś sprawić prezent i podarować tej osobie coś wyjątkowego; coś, co nie jest kolejnym przedmiotem, których tyle już nagromadziliśmy, polecam koncert kamertonowy lub indywidualną sesję kamertonową.

6. Odczyty z Kroniki Akaszy

Robię Odczyty z Kroniki Akaszy, czyli pomagam Ci w kontakcie z Twoją własną Kroniką Akaszy. Na Odczyt umawiam się najchętniej u mnie w gabinecie. Jeżeli nie jest to możliwe, to robię Odczyt przez telefon, przez skype’a lub Facetime.

Pole Akaszy zwane również Kronikami Akaszy to zapis wszystkiego, co jest, było i będzie. To pole nie tylko informacji, ale przede wszystkim pole głębokiej akceptacji, bezwarunkowej miłości, w którym nie istnieje żaden osąd i ocena. Pole Akaszy jest polem interaktywnym, chce się z nami komunikować, rozumie nasze emocje. Dysponuje informacjami na temat przede wszystkim przyczyn naszych chorób, zmagań, niedomagań, itp. Pole Akaszy chce się z nami komunikować i pomóc nam w dostrojeniu się do stanu szczęścia, równowagi, stanu bycia sobą; pomaga nam ono w odkrywaniu naszych możliwości i potencjałów; służy radą, gdy nie wiemy, co robić i w jakim iść kierunku. Możemy w nim zapytać o wszystko to, co nam wierci dziurę w brzuchu. Więcej na ten temat przeczytasz tu. W Polu Akaszy znajduje się Twoja Kronika Akaszy. Informacje w niej zawarte pomogą Ci w każdym problemie.

Robię odczyty z Kroniki Akaszy, co znaczy, że jestem pewnego rodzaju pośrednikiem pomiędzy Tobą a Polem Akaszy, twoją własną Kroniką Akaszy. Z czasem nauczysz się sam(a) wchodzić w swoje Kroniki i z nich korzystać.

Jak pracuję? Pracuję z radością, miłością i uważnością. Z szacunkiem dla siebie i dla osoby/osób, z którymi mam przyjemność pracować. 

Namaste!