O kamertonach

Zabiegi i sesje dźwiękowe

Zapraszam do skorzystania z dobroczynnego, głęboko odstresowującego, odnawiającego, doenergetyzującego i leczącego działania Terapii Dźwiękiem w Gabinecie Solfeggio.

Proponuję sesje indywidualne, nastawione na rozwiązanie konkretnych problemów, zdrowotnych lub innych, czyli tzw. „sesje z intencją” lub sesje ogólne. Są to sesje głęboko relaksacyjne.

Pracuję też za pomocą dźwięków z konkretnymi chorobami.

Przykładowe sesje ogólne:

  • sesja Antystres, w czasie której pozwalamy dźwiękowi wyprowadzić stres z komórek naszego ciała (tak, dźwięk działa na poziomie komórkowym, o czym przeczytasz tu)
  • sesja OdNowa, genialna, gdy czujesz się zmęczony/a i wypalony/a
  • sesja oczyszczania i regulacji czakr, czyli gruczołów dokrewnych i splotów nerwowoych w naszym ciele, która detoksykuje, wzmacnia i regeneruje poszczególne partie naszego ciała i organów wewnętrznych, zapewniając nam przypływ nowych sił witalnych. W czasie sesji stosuję też unikalną prcedurę oczyszczania i regulacji przepływów między czakrami.
  • Sesja dostrajania i harmonizowania tkanki tłuszczowej kamertonami polecana jest osobom, które mają poczucie, że jest ich za dużo lub za mało; które sięgają po jedzenie, gdy niekoniecznie są głodne. W czasie sesji wyłagadzamy wzorce myślowe, które stoją za nadmiernym lub niedostatecznym jedzeniem i dostrajamy tkankę tłuszczową. Sesje te są bardzo pomocne przy wszelkiego rodzaju zaburzeniach jedzenia typu bulimia czy anoreksja.
  • Sesja dostrajania libido: „ciesz się swoją seksualnością.” Przy tej ilości stresu, jaka jest wokół nas oraz róznorakich presji, łatwo zgubić gdzieś naszą energię seksualną. Za pomocą dźwięku możemy ją na powrót przywołać i dostroić się do tego jednego z przejawów radości życia
  • Sesja dla osób, którym ktoś kiedyś powiedział, że nie mają np. zdolności językowych, czy matematycznych, itp. Możliwości ludzkiego mózgu i nasze zdolności są większe niż nam się wydaje. Dźwiękiem możemy je pobudzać, wyprowadzając niewiarę w siebie i w swoje zdolności. Sesja szczególne przydatna dla osób, które potrzebują nauczyć się języków. Dotyczy to też dzieci w szkole.
  • Sesje dźwiękowe dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi typu: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, autyzm, choroba Aspergera, zaburzenia koncentracji uwagi, itp. Dźwięk znakomicie działa na głębokie przyczyny, korzenie tych wyzwań. Jako wieloletnia nauczycielka posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą i to doświadczenie wykorzystuję jako terapeuta dźwiękiem.

Zapraszam do skorzystania, z doświadczenia tej przyjemnej i zarazem bardzo skutecznej metody terapeutycznej!!!

W zakładce OPINIE opinie o skuteczności moich zabiegów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *