O kamertonach

Zabiegi i sesje dźwiękowe

Zapraszam do skorzystania z dobroczynnego, głęboko odstresowującego, odnawiającego, doenergetyzującego i leczącego działania Terapii Dźwiękiem w Gabinecie Solfeggio.

Proponuję sesje indywidualne, nastawione na rozwiązanie konkretnych problemów, zdrowotnych lub innych, czyli tzw. „sesje z intencją” lub sesje ogólne. Są to sesje głęboko relaksacyjne.

Pracuję też za pomocą dźwięków z konkretnymi chorobami. Pracowałam z przypadkami depresji, choroby dwubiegunowej, migreny, „chroniczne zmęczenie,” wsparcie procesu chemioterapii (łagodzenie efektu skutków ubocznych – nowotwór); problemy z koncentracją uwagi; objadanie się i inne zaburzenia jedzenia.

Przykładowe sesje ogólne:

  • sesja Antystres, w czasie której pozwalamy dźwiękowi wyprowadzić stres z komórek naszego ciała (tak, dźwięk działa na poziomie komórkowym, o czym przeczytasz tu). Sesja mocno sprawdza się np. przed egzaminami; pomoc w stresie szkolnym
  • sesja OdNowa, genialna, gdy czujesz się zmęczony/a i wypalony/a; potrzebujesz świeżej perspektywy na jakikolwiek aspekt swojego życia: pracę, relację z bliską osobą, z dziećmi, itp.
  • sesja oczyszczania i regulacji czakr, czyli gruczołów dokrewnych i splotów nerwowoych w naszym ciele, która detoksykuje, wzmacnia i regeneruje poszczególne partie naszego ciała i organów wewnętrznych, zapewniając nam przypływ nowych sił witalnych. W czasie sesji stosuję też unikalną procedurę oczyszczania i regulacji przepływów między czakrami.
  • Sesja dostrajania i harmonizowania tkanki tłuszczowej kamertonami polecana jest osobom, które mają poczucie, że są „za grube” lub „za chude;” które sięgają po jedzenie, gdy niekoniecznie są głodne. W czasie sesji wyłagadzamy wzorce myślowe, które stoją za nadmiernym lub niedostatecznym jedzeniem i dostrajamy tkankę tłuszczową. Sesje te są bardzo pomocne przy wszelkiego rodzaju zaburzeniach jedzenia typu bulimia czy anoreksja.
  • Sesja dostrajania libido: „ciesz się swoją seksualnością.” Przy tej ilości stresu, jaka jest wokół nas oraz róznorakich presji, łatwo zgubić gdzieś naszą energię seksualną. Za pomocą dźwięku możemy ją na powrót przywołać i dostroić się do tego jednego z przejawów radości życia
  • Sesja dla osób, którym ktoś kiedyś powiedział, że nie mają np. zdolności językowych, czy matematycznych, itp.  Możliwości ludzkiego mózgu i nasze zdolności są większe niż nam się wydaje. Dźwiękiem możemy je pobudzać, wyprowadzając z ciała i z naszego systemu przekonań niewiarę w siebie i w swoje zdolności. MÓZG JEST NEUROPLASTYCZNY I MOŻEMY POSZERZAĆ NASZE ZDOLNOŚCI UMYSŁOWE! Sesja szczególne przydatna dla osób, które potrzebują nauczyć się języków, przygotować się szybko do jakiegoś egzaminu; chcą, aby nauka szła im sprawniej. Polecam tę sesję np. studentom prawa, czy medycyny. I oczywiście dzieciom w szkole.
  • Sesje dźwiękowe dla dzieci/młodzieży/osób dorosłych ze specjalnymi potrzebami typu: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, autyzm, choroba Aspergera, zaburzenia koncentracji uwagi, itp. Dźwięk znakomicie działa na głębokie przyczyny, korzenie tych wyzwań. Jako wieloletnia nauczycielka posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą i to doświadczenie wykorzystuję jako terapeuta dźwiękiem.

Zapraszam do skorzystania, z doświadczenia tej przyjemnej i zarazem bardzo skutecznej metody terapeutycznej!!!

W zakładce OPINIE opinie o skuteczności moich zabiegów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *