Bez kategorii

Zabieg Access Bars z dźwiękiem, czyli uwalnianie negatywnych wzorców myślenia i funkcjonowania

Jest to 1,5 godzinny zabieg, częścią którego są tzw. BARSY, czyli zabieg Access Bars Consciousness, polegający na rozprogramowaniu negatywnych wzorców myślenia i funkcjonowania. Składa się on z następujących etapów:

 1. wprowadzenie w stan Theta, czyli stan pogłębionej relaksacji za pomocą odpowiednio dobranych dźwięków. Dźwięki dobieram indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby.
 2. Uciskanie i stymulacja odpowiednich punktów na głowie, odpowiedzialnych za zdrowie, dobre samopoczucie, obfitość, seks i pieniądze
 3. Wyjście z relaksacji

Inwestycja: 300 zł za pojedynczy zabieg

Pakiet 3 zabiegów do wykorzystania w ciągu 14 dni (wysoka skuteczność): 800 zł. Oszczędzasz 100 zł.

Pakiet 5ciu zabiegów w ciągu 21 dni: 1250 zł. Oszczędzasz 250 zł 

Naszą rzeczywistość tworzą różnorakie wzorce myślenia i funkcjonowania, które przejęliśmy w procesie wychowania i socjalizacji. Są one skutkiem wychowania i programowania, jakiemu poddajemy się zwłaszcza w okresie życia prenatalnego oraz we wczesnym dzieciństwie. Wzorce te zapisują się w naszym podświadomym umyśle, który zawiaduje wszystkimi funkcjami naszego ciała. Do tego dochodzą tzw. programy rodowe. Obecnie oficjalnie mówi się o tym, że dziedziczymy traumy i emocje naszych rodziców i przodków (https://wyborcza.pl/1,75400,15061991,Wiesz__ze_moze_cie_dreczyc_strach_dziadka_lub_ojca_.html)  

Umysł podświadomy odpowiedzialny jest za 95% naszych zachowań. Tylko 5% naszych zachowań jest skutkiem działania naszego umysłu świadomego.

Dziecko w naturalny sposób chłonie schematy swojej rodziny i środowiska, gdyż w pierwszych okresach swojego życia przejmuje je ono automatycznie, funkcjonując głównie w stanie Theta. Aby rozprogamować niekorzystne wzorce, konieczne jest ponowne wejście w kontakt z nimi właśnie przez wejście w stan Theta.

O stanie Theta

Stan Theta to stan, w którym nasze fale mózgowe pracują w zakresie częstotliwości 4–7 Hz. Fale theta są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas medytacji, transu, zasypiania, intensywnego marzenia, intensywnych emocji. Dla tej częstotliwości tok myśli staje się niespójny i zanikają związki logiczne, co wyraźnie widać na przykładzie myślenia w czasie marzeń sennych. TYLKO BĘDĄC W TYM STANIE MOŻLIWE JEST SKUTECZNE ROZPROGRAMOWANIE NEGATYWNYCH SCHEMATÓW MYŚLENIA, WEDŁUG KTÓRYCH FUNKCJONUJE NASZE CIAŁO.

Uciskanie i stymulacja manualna punktów na głowie

Będąc w stanie Theta, uzyskujemy dostęp do negatywnych wzorców zapisanych w naszych podświadomych umysłach. Uciskając określone punkty na głowie, następuje rozprogramowanie i pozytywne zaprogramowanie sfer życia odpowiedzialnych za nasze zdrowie, dobre samopoczucie, witalność, młodość i pieniądze. W trakcie zabiegu wykonywanego w stanie pogłębionej relaksacji, uciskam i stymuluję określone punkty na głowie. Dochodzi wówczas do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego w Twoim mózgu. Gdy dotykam 32 określonych punktów na głowie, działa to tak jakbym wcisnęła klawisz DELETE/USUN na komputerze. Wykasowują się wówczas niesłużące Ci już programy.

EFEKTY sesji:

 • poprawa zdrowia i dobrego samopoczucia, zwiększona witalność
 • wraca apetyt na życie
 • jaśniejsze myślenie, lepsza pamięć
 • wykasowanie programów ograniczających Cię w sferze finansowej i przez to poprawa finansów
 • poprawa relacji z samym sobą i z innymi
 • zaczynasz być w życiu bardziej OBECNY. Przeszłość nie wpływa już na Twoją przyszłość. Przestajesz żyć w przeszłości. Ustaje ciągłe projektowanie przyszłości pod katem, co może pójść nie tak
 • lepszy sen
 • neutralizacja traum
 • neutralizacja programów rodowych, które odzidziczyłe/aś po rodzicach i przodkach
 • odblokowanie energii przyjemności i kreacji
 • poprawa libido i życia seksualnego
 • to wszystko zmienia okoliczności Twojego życia w kierunku OBFITOŚCI w każdej sferze Twojego życia

Jeżeli interesuje Cię sposób działania umysłu podświadomego, posłuchaj Magdy z SelfMastery, która jest coachem i która opowiada o nim tu: https://www.youtube.com/watch?v=QDiJgRCuqds

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *