Moc dźwięku, O kamertonach, Samoregulacja, Sesje kamertonowe, Solfeggio

Co oznaczają ruchy gałek ocznych, które mogą wystąpić w czasie sesji dźwiękowej?

„W pewnym momencie w trakcie sesji czułam szybki ruch gałek ocznych. Trwało to dobrą chwilę,” powiedziała Klientka po sesji.

Bardzo ucieszyłam się, usłyszawszy tę informację.

Niekontrolowane ruchy gałek ocznych mają miejsce wtedy, gdy następuje głębokie ODPROGRAMOWYWANIE traum, stresu i napięć, do których za pomocą racjonalnego umysłu nie mamy dostępu. RUCHY GAŁEK OCZNYCH TO UZNANA METODA GŁĘBOKIEGO ODPROGRAMOWYWANIA TRAUM/NAPIĘĆ I LĘKÓW.

I właśnie ta PRACA MIAŁA MIEJSCE samoistnie W CZASIE JEDNEJ Z SESJI W GABINECIE DŹWIĘKÓW SOLFEGGIO. W relaksacji. Bez konieczności ponownego sięgania do przeżyć, które już raz się przeżyło. W czasie tej sesji miało miejsce głębokie odstresowywanie ciała poprzez DEPOLARYZACJĘ ŁADUNKÓW ELEKTRYCZNYCH W MÓZGU Z NAGROMADZONYCH TAM STRESÓW, TRAUM I NAPIĘĆ. Amerykańską psycholog Francine Shapiro w 1987 roku. zauważyła, że w momencie odczuwania przez nią silnego stresu, szybkie i powtarzające się ruchy gałek ocznych pozwalają obniżyć poziom towarzyszącego jej niepokoju. Terapia odwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych nagromadzonego w ciele stresu uznana jest za jedną z najprężniej rozwijających się współcześnie form psychoterapii. W CZASIE WCZORAJSZEJ SESJI CIAŁO KLIENTKI SAMO PODJĘŁO PRACĘ ROZŁADOWYWANIA STRESOGENNYCH ŁADUNKÓW ELEKTRYCZNYCH POPRZEZ RUCHY GAŁEK OCZNYCH.

Bardzo mnie to cieszy!!! Stres i napięcia, odkładając się w ciele, obciążają je, obniżając pracę wszystkich organów wewnętrznych, obniżając odporność, witalność i generują wiele chorób i schorzeń. DEPOLARYZACJA STRESU ZGROMADZONEGO W CIELE i w mózgu to szansa na dłuższe i zdrowsze życie. DOSŁOWNIE!

Instytut Dźwiękoterapii i Poszerzania Świadomości SOLFEGGIO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *