O kamertonach

Praca z Oczyszczaniem i Regulacją Czakr

Często, pracując z Klientami, albo zaczynamy sesję albo kończymy sesję Techniką Oczyszczania i Regulacji Czakr. Są to bardzo efektywne działania. O czakrach już kiedyś pisałam: tu.

Każda sesja jest inna i niepowtarzalna tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek. W jednej z Sesji Oczyszczania Czakr Kamertonami poszczególne częstotliwości oczyszczały, harmonizowały i regulowały poszczególne czakry. Z wielkim zainteresowaniem wraz z Klientką obserwowałyśmy Inteligencję Dźwięku. W przypadku niektórych czakr działanie fali dźwiękowej trwało długo, ale fala była mało intensywna; miało tu miejsce nabudowywanie, delikatne, precyzyjne pasm regulującej częstotliwości; z kolei przy jednej z wyższych czakr aktywowałam kamerton zaledwie trzy razy, ale poszła silna, intensywna wibracja. I wiedziałam, że trzy razy to maximum. Gdybym zrobiła więcej aktywacji, fala nie została by przyjęta przez ciało, a Klientka poczułaby, że coś jest nie tak. Człowiek jest jak sejsmograf. Mamy bardzo czułe instrumenty wewnętrznego pomiaru …

Była to druga w kolejności sesja oczyszczania i regulacji czakr za pomocą kamertonów i Mis Kryształowych. Dźwięk wykonał sporo pracy w rejonie tzw. trzeciego oka, czyli na poziomie przysadki mózgowej i szyszynki. Efekt początkowy – zwiększona intuicja: „ktoś dzwoni i wiem dokładnie kto…” . Czekamy na inne owoce tego dostrajania, gdyż procesy, które wykonuję zakotwiczają się w ciele, na poziomie komórkowym, budzą samoregulację i wykonują bardzo konkretną pracę do około 3 tygodni po sesji. A intuicja w tych czasach – bezcenna … Co do czakr, czyli ciał subtelnych w naszym ciele, nauka coraz częściej potwierdza ich istnienie i zainteresowanie nimi pośród lekarzy medycyny konwencjonalnej rośnie …. To, co filozofia wschodnia nazywa czakrami, medycyna zachodnia nazywa gruczołami nerwowymi i splotami nerwowymi. Wg filozofii wschodniej każda czakra ma swoją funkcję i świadomość. Fizjologiczną i pozafizjologiczną. Fizyka kwantowa również potwierdza, że wszystko ma świadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *