EFT, Szkoła Intuicji, tapping

EFT – ogólnie

EFT, czyli tzw. tapping to super efektywna metoda, która zaskakująco szybko pozwala na usunięcie emocji powodujących napięcia i rozwiązanie wielu, zdawałoby się nierozwiązywalnych problemów poprzez dotarcie do ich sedna, ich korzenia. Jest to metoda, której bardzo łatwo się nauczyć i która dość szybko czyni Cię niezależnym od terapeuty. Metoda ta może stanowić rozwiązanie dla problemów zdrowotnych, emocjonalnych, psychicznych.

Instytut Solfeggio promuje tę metodę ze względu na jej prostotę, łatwość, „user-friendliness” a przede wszystkim fakt, że jest to narzędzie, które pomoże Ci w samodzielnym, niezależnym od nikogo rozwoju.

Sprzyja rozwojowi INTUICJI i poznaniu oraz AKCEPTACJI siebie – takimi jacy jesteśmy naprawdę.

Część procedury wchodzącej w skład tej metody (ruchy gałek ocznych) zastosowana została w przypadku weteranów wojny w Wietnamie i porażająco szybko i bezboleśnie wyprowadziła żołnierzy z wielu traum.

Metoda ta ma solidne podstawy naukowe.  Wprowadza się ją w szkołach, uczy się jej dzieci. Jest świetną i bardzo skuteczną metodą oczyszczania naszej aury/energii/ciała/psychiki i powrotu do stanu równowagi.

Prowadzę kursy i warsztaty uczące tej metody, sesje indywidualne i grupowe z zastosowaniem dźwięku.

Ucząc się i praktykując tę metodę ze mną, otrzymasz skrypt będący kwintesencją wszystkich materiałów dotyczących EFT dostępnych na rynku.
Zapraszam!

Poniżej link do filmu „The Tapping Solution.” (w języku angielskim): https://www.youtube.com/watch?v=n0N_871A0a8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *