O kamertonach

Sesja kamertonowa to znakomity pomysł na NIEZAPOMNIANY i NIEZWYCZAJNY prezent. Dla siebie. Dla bliskich

Dla NIEGO!

Jeżeli masz partnera/chłopaka/męża/narzeczonego/kolegę/Tatę, Wuja, Syna/Szefa/Wspólnika/Współpracownika, itd i: nie masz za bardzo pomysłu na prezent; jeżeli stwierdzisz, że nie ma sensu kupować kolejnej rzeczy, bo rzeczy mamy aż nadto. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że najlepiej jest podarować komuś NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE, w którym bliska Ci osoba rozluźni się i zrelaksuje na najgłębszych poziomach- wejdzie bezwysiłkowo, naturalnie w stan harmonii i poczuje się w harmonii z sobą, ZAPRASZAM do zamówienia SesjI Dźwiękowej w Prezencie.

Poniżej przykładowy voucher, jaki otrzymasz. voucher ważny jest 30 dni.

Dla NIEJ!

Jeżeli masz partnerkę/dziewczynę/żonę/narzeczoną/koleżankę/Mamę, Ciocię, Córkę/Szefową/Wspólniczkę/Współpracowniczkę, itd i: doszłaś/doszedłeś do wniosku, że nie ma co kupować kolejnej RZECZY i że najlepiej jest podarować komuś NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE

– w którym bliska Ci osoba rozluźni się i zrelaksuje na najgłębszych poziomach- wejdzie bezwysiłkowo, naturalnie w stan harmonii i poczuje się w harmonii z sobą ZAPRASZAM do zamówienia SesjI Dźwiękowej w Prezencie. Poniżej przykładowy voucher, jaki otrzymasz. voucher ważny jest 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *