Koncerty Kamertonowe

Wejdźmy w Przestrzeń Ciszy. Każdy z nas ma swą własną Przestrzeń Ciszy.

Zapraszam serdecznie na Koncert Kamertonowy – Wejdź w swą własną przestrzeń CISZY.

23 stycznia, godzina 19.15,  ul. Biała Droga 4

Przynieś z sobą kocyk, podusię, gdyż dźwięków słuchamy na leżąco. Inwestycja” 35 zł

Zapisy telefoniczne lub sms pod numerem: 604 606 705

Cisza.

Niewiele jej w naszym życiu. W głowie gonitwa myśli, lęków, obaw i niepokoju. W emocjach często zawierucha. Sinusoida. Raz na wozie, raz pod wozem. Rzadko kiedy równowaga. Na zewnątrz nas hałas: autobusy, tramwaje, samochody… W domu szum lodówki, co prawda ledwo słyszalny, ale znakomicie wychwycony przez nasz system nerwowy. Dźwięk komórki, komputera, telewizora – smog elektromagnetyczny, którego niby nie słyszymy, ale który wwierca nam się w komórki nerwowe i prowadzi do wielu napięć w ciele i w psychice. Czy w tym szaleństwie jest miejsce na CISZĘ, której każdy z nas tak bardzo potrzebuje?

Na CISZĘ zawsze jest miejsce. Każdy z nas ma w sobie swoją własną przestrzeń CISZY. Ta CISZA to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie. Nie musimy w nim pełnić żadnych ról społecznych; w tym miejscu nie muszę być córką, żoną, partnerką, mamą, nauczycielką, czyjąś koleżanką, itp. W CISZY możemy odpocząć, naładować wewnętrzne akumulatory, pobyć z samymi sobą i odnowieni wejść w wir codziennego życia.

Zapraszam na serię Koncertów Kamertonowych, które wprowadzą nas w to miejsce. W przestrzeń naszej własnej CISZY. Kamertony powoli, stopniowo wprowadzą nas w stan relaksacji, uspokojenia, odpuszczenia trosk, zmartwień, problemów. Zrzucimy niepotrzebny balast i wejdziemy w naszą własną CISZĘ. Powitamy ją w sobie. Może powiemy: „Ciszo, moja Ciszo, witaj. Tęsknię za Tobą. Potrzebuję Cię. 

Bez Ciebie jest mi źle. Jak to dobrze, że jesteś.”

A CISZA, Twoja Cisza może odpowie: „Tak, jestem. ZAWSZE. Niezmiennie. Na każde zawołanie. Czekam na Ciebie. Gotowa objąć Cię swoimi kojącymi ramionami.”

Zachęcam Cię do wejścia w przestrzeń Twojej własnej ciszy. W CISZY zaczyna dziać się CUD. Cud samoregulacji, samouzdrawiania. W stanie głębokiego wyciszenia nasz organizm wprawia w ruch dawno zapomniany przez nas mechanizmy samoregulacji i samouzdrawiania.

Warto wejść w swą własną Przestrzeń Ciszy. Zadbajmy o Ciszę w sobie.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/279644336284728/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.